Agile Performans Yönetimi

Aşağıda Agile Performans Yönetimi eğitimine ait bilgiler yer almaktadır.

Eğitim tarihi geçtiği için kayıtlara kapalıdır.
Eğitim Detayı

Çeviklik artık yönetim biçiminde bir lüks değil, bir gereklilik. Bu değişime ayrıca eklenen -hibrid- çalışma dönemi de kurumları yeni performans yönetimi arayışlarına itiyor.

Ancak, Çevikliğe geçişte, gerçek performansı yakalayabilmek için yapısal ve kültürel değişimi beraber yönetmek kritik. Bu süreçte karşımıza çıkan en temel soru şu  oluyor:

Geleneksel performans göstergelerini Çevik Yönetime nasıl adapte edeceğiz?

Bu yepyeni eğitimde bu soruya dair cevapları sadece teori olarak değil, dünyadan örneklerle görecek, ayrıca interaktif çalışmayla deneyimleyeceksiniz.

Diğer Bilgiler
#103
BölgePeryön Merkez
Eğitim AdıAgile Performans Yönetimi
Eğitim TipiAçık Sınıf Eğitimler
LokasyonPERYÖN Akademi Dijital Eğitim Platformu
Eğitimin Amacı

Şirketlerde performans yönetiminin -bireyler, takımlar ve organizasyonel seviyede- en etkin ve Çevik yaklaşımla nasıl değiştirilebileceğine dair somut yaklaşımlar sunmak ve yeni performans yönetiminin yaygınlaştırılmasına katkıda bulunmak.

Kısaca;

- Geleneksel performans göstergelerini Çevik Yönetime nasıl adepte edeceğimizi,

- Çalışanlarımızın yetkinliğini Çevik disiplini uygulayacak şekilde nasıl hızla geliştireceğimizi tartışmak.

Eğitime Kimler Katılmalı?

Çalışanlarının, takımlarının, kurumlarının çevik olma yolculuklarında ve hibrid çalışma döneminde performanslarını nasıl ölçeceklerini planlayan şirket yöneticileri, çalışanları. Eğitim çalışan olarak kendilerinin ve takımlarının performanslarını Çevik yaklaşımla nasıl artırabileceğini düşünen herkes için açıktır.

Eğitim Başlangıç Tarihi18.10.2022 10:00
Eğitim Bitiş Tarihi18.10.2022 15:00
DurumAçık
Oluşturulma Tarihi17.11.2021 16:29
Katılım Ücretli Mi?Evet
Katılımcı2.437,50 TL (%18 KDV hariçtir)
PERYÖN Üyesi1.950,00 TL (%18 KDV hariçtir)
Eğitmenİnanç Civaz
Eğitmen Detayı

Yönetim ve stratejik iletişim danışmanlığı alanında 20 yıla yakın uluslararası deneyime sahip olan İnanç Civaz, organizasyonel yapılanmanın yanı sıra, değişim yönetiminden uluslararası iş geliştirmeye çoklu-fonksiyonlu ve kültürlerarası birçok proje yönetmiştir.

Koç Üniversitesi ve Galatasaray Lisesi mezunu olan İnanç, Bologna Üniversitesi’nde Kültür Yönetimi yüksek lisansı yapmış, Amsterdam Üniversitesi’nde ‘Organizational Behavior Management’ öğrenimi görmüştür.

Agile People Manifesto’nun hazırlanmasında Türkiye’den katkı sağlayan, Agile People hareketini Türkiye’de tanıtan, Türkiye’de ilk Agile HR eğitimini düzenleyen İnanç, Çevik yönetime günümüzün ‘Yeni İş Yapış Yaklaşımı’ olarak inanmakta ve bu konuda farkındalığı arttırmak için çalışmalar yapmaktadır: 'Your Call to Action for the Future of Work' uluslararası kitabının ortak yazarı, 'Agile People: A Radical Approach for HR & Managers' kitabının Türkçe editörüdür. Global State of Agile HR araştırmasının yürütücülerinden ve Türkiye temsilcisidir. Makaleleri Bloomberg (Mayıs 2019, ‘Çevik Şirket Olabilmek’) ve HBR (Aralık 2021, Çevik Dönüşümlerde İnsanı Odağa Almak) dergilerinde yayınlanmıştır.

Yönetim danışmanlığı ve kültürel değişim yönetimine ek olarak 2015’ten beri ‘insan odaklı Agile’ özellikle Agile Leadership, Agile HR, Agile People Development, Agile Performance Management konularında uzmanlaşmıştır.

Hollanda menşeli Haga Consultancy’nın kurucu ortağı olarak Hollanda Lahey’de Sade isimli kızıyla yaşamakta, global networkü ile Hollanda, Belçika ve Türkiye’de eğitim ve danışmanlıklar vermektedir.