Bağlılık Mülakatları

Aşağıda Bağlılık Mülakatları eğitimine ait bilgiler yer almaktadır.

Eğitim Detayı

·         Pozitif Psikoloji Nedir

·         Güçlü Yönlere Odaklanmak

·         Pozitif Sorgu Metodolojisi

·         Pozitif Soru Sorma Becerisi

·         Derin Dinleme Becerisi

·         Aktif Yapıcı İletişim Kurma Becerisi

·         Çıkış Mülakatı Yerine Bağlılık Mülakatı

·         Örnek Mülakat Sorularıyla Uygulama

·         Mülakat Sonuçlarından Veri Analizi

Diğer Bilgiler
#180
BölgePeryön Merkez
Eğitim AdıBağlılık Mülakatları
Eğitim TipiAçık Sınıf Eğitimler
LokasyonPERYÖN Akademi Dijital Eğitim Platformu
Eğitimin Amacı

İnsan Kaynakları profesyonelleri çalışanlarla düzenli aralıklarla bağlılık mülakatları yaparak onların kurum kültürüne dair deneyimlerini öğrenebilirler. Bu görüşmelerle hem performansından memnun olduğunuz tüm çalışanlarınızı hem de yetenek havuzunuzdaki kişileri dinleyerek onları kuruma bağlayan veya motivasyonlarını düşüren konuları öğrenebilir ve gerekli düzenlemeleri yapabilirsiniz. Çalışan ihtiyaçlarını anlamak için çıkış mülakatı yapmayı beklemeyin. İş işten geçmeden bağlılık görüşmeleriyle psikolojik güven ortamını sağlayabilirsiniz.

Eğitime Kimler Katılmalı?

İK Profesyonelleri

Eğitim Başlangıç Tarihi11.10.2022 10:00
Eğitim Bitiş Tarihi11.10.2022 16:00
DurumAçık
Oluşturulma Tarihi17.01.2022 16:28
Katılım Ücretli Mi?Evet
Katılımcı1.093,75 TL (%18 KDV hariçtir)
PERYÖN Üyesi875,00 TL (%18 KDV hariçtir)
EğitmenDemet Uyar
Eğitmen Detayı

Özel İzmir Amerikan Lisesi mezunudur. Ardından Boğaziçi Üniversitesi, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nü bitirdi. University of London, İngiltere’de Örgütsel Davranış alanında Yüksek Lisans yaptı. Bankacılık, turizm, teknoloji, dış ticaret, sanayi, medya ve ilaç sektörlerinde satış, pazarlama ve finans alanlarında çalıştı. 

1997 yılında Navitas’ı kurdu. 2004 senesinde Türkiye’nin ilk uluslararası koçluk okulunu başlattı. Koçluğun Türkiye’deki öncülerinden biri olarak 2002 senesinden beri yöneticilere koçluk yapmanın yanı sıra Koçluk ve Mentorluk, Duygusal Zeka, Pozitif Psikoloji ve Liderlik alanlarında eğitimler vermektedir. “Yönetimde Koçluk Yaklaşımı” kitabının eş yazarıdır. 2009’da ICF’ten onay alan Türkiye’nin ilk koçluk programı olan “Gelişimsel Keşif Koçluğu” modelinin yaratıcısıdır.

Demet Uyar, ICF - International Coach Federation Türkiye’nin kurucu üyesi, EMCC – European Mentoring and Coaching Council Mentorluk Çalışma Grubu Lideri ve OGAD - Otizm Güçlü Aile Derneği’nin kurucusudur.