Kişisel Liderlik

Aşağıda Kişisel Liderlik eğitimine ait bilgiler yer almaktadır.

Eğitim tarihi geçtiği için kayıtlara kapalıdır.
Eğitim Detayı

Çalışanlar farklı coğrafyalarda bulunuyorsa, eğitime ayırılan süre kısıtlıysa veya bireyler kendi başına öğrenmeyi tercih ediyorsa, kaliteli bir liderlik eğitimi sağlamak zor olabilir. Öte yandan, kendi başarısının kontrolünü eline alan, proaktif, yetkilendirilmiş ve sonuç almaya kendini adayan takım üyeleri, şirketinizin başarısı için anahtardır.

Kişisel Liderlik, dünya çapında en çok öğretilen liderlik modeli SLII®'ya ve çalışanların etkinliklerini en üst düzeye ulaştıran proaktif becerilere ilişkin son araştırmalara dayanmaktadır. Kişisel Liderlik Online ile, bu programın temel kavramlarını çalışanlarınıza sunabilirsiniz.

Kişisel Liderlik Online, güçlü bir e-öğrenme alternatifidir. Çalışanlarınıza, yönlendirme ve destek talep eden, geribildirim isteyen ve çözümlerini satan proaktif bireyler olmayı öğretir. Eğitim, Kişisel Liderlik’in kilit kavramlarını öğretmek için en güncel öğrenme tasarımını ve ileri teknolojiyi sonuna kadar kullanmaktadır. Katılımcılar; merak uyandıran, sürükleyici öğrenme aktivitelerini kendi arzu ettikleri süre ve hızda tamamlayabilirler.

Kişisel Liderlik Online; esnek, modüler ve isteğe bağlı bir çözümdür. Tüm çalışanlarınıza, zaman ayırabildikleri her an ve her yerde, temel liderlik eğitimini sunmanıza olanak tanır.

ÖĞRENME TASARIMI 

Mikro Aktiviteler

1 ila 5 dakika arasında süren küçük parçalara ayrılmış yedi modül.

İnteraktif Aktiviteler Videolar, oyunlar hikayeler, vaka çalışmaları ve online tartışmalardan oluşan eğlenceli, merak uyandıran aktiviteler.

Başarıya Katkı Sağlayacak, Araçlar

Katılımcıların yeni becerileri kullanmalarına yardım eden çeşitli aktiviteler ve araçlar.

Kişisel Liderlik Online, Kişisel Liderlik’in temel kavramlarını içerene-öğrenme seçeneğimiz, çalışanlarınıza yedi modül sunar. İçerik; merak uyandıran videolar, oyunlar, hikayeler ve aktivitelere bölünmüştür. Her parçanın 1 ila 5 dakika arasında sürdüğü modüler yapı, toplamda 2.5 saat içinde tamamlanabilir.

Son derece interaktif olan bu deneyim, kişisel liderin zihniyeti ve becerilerine genel bir bakış ile başlar. Daha sonra katılımcılar; varsayılan sınırlamaları nasıl aşacaklarını, etkin hedefleri nasıl belirleyeceklerini, güç noktalarını nasıl harekete geçireceklerini ve ihtiyaçları olan yönlendirme ve desteği nasıl isteyeceklerini öğrenirler.

Ayrıca, dünyanın en popüler liderlik modeli SLII®’nun kilit kavramları da yöneticinin perspektifinden değil, kişisel liderin bakış açısından öğretilir. Katılımcılar, gelişim düzeylerini teşhis etmek ve yöneticilerinden ihtiyaç duydukları liderlik stilini istemek için ortak bir dil öğrenirler.

Eğitimi satın aldığınızda 1 yıl boyunca kullanımınıza açık olacaktır.

Diğer Bilgiler
#204
BölgePeryön Merkez
Eğitim AdıKişisel Liderlik
Eğitim TipiAçık Sınıf Eğitimler
LokasyonOnline
Eğitimin Amacı

Kişisel Liderlik; insanlara, başarılı olmak amacıyla ihtiyaçlarını istemek için gereken zihniyeti ve becerileri öğretir.

Not: E-öğrenme şeklinde olduğundan; eğitime kayıt işlemlerinizi tamamladıktan sonra platform giriş bilgileriniz tarafınıza iletilecek olup eğitimi dilediğiniz zaman tamamlayabilirsiniz. Eğitim tarihini dikkate almanıza gerek yoktur.

Eğitime Kimler Katılmalı?

Daha üretken ve yaptıkları işten daha çok tatmin olmak isteyen çalışanlar, yöneticiler,

SLII® eğitimi alan yöneticilere bağlı çalışan herkes,

Tüm çalışmaları online yapmayı tercih eden kişiler

Eğitim Başlangıç Tarihi15.08.2022 10:00
Eğitim Bitiş Tarihi31.08.2022 12:30
DurumAçık
Oluşturulma Tarihi22.03.2022 13:06
Katılım Ücretli Mi?Evet
Katılımcı1.100,00 TL (%18 KDV hariçtir)
PERYÖN Üyesi880,00 TL (%18 KDV hariçtir)
Eğitmen
Eğitmen Detayı