Kurumsal Akademi Tasarımı ve Uygulamaları

Aşağıda Kurumsal Akademi Tasarımı ve Uygulamaları eğitimine ait bilgiler yer almaktadır.

Eğitim tarihi geçtiği için kayıtlara kapalıdır.
Eğitim Detayı
  • Kurumsal Akademilerin tanımı,İşlevi,Eğitim depaertmanından farkları
  • Kurumsal Akademi ve strateji uyumu
  • Kurumsal Akasemilerin paydaşları
  • Kurumsal Akademilerde işveren markası ve iletişim
  • Kurumsal Akademilerde ölçme değerlendirmenin önemi
  • Kurumsal Akademilerde eğitim teknolojilerinin önemi
  • Geleceğin CLO’ları nasıl olmalı?
Diğer Bilgiler
#503
BölgePeryön Merkez
Eğitim AdıKurumsal Akademi Tasarımı ve Uygulamaları
Eğitim TipiAçık Sınıf Eğitimler
LokasyonZOOM
Eğitimin Amacı

Eğitimin temel amacı, eğitim profesyonellerine sadece “eğitim departmanı” olarak anılmaktansa, kurum stratejisi ve hedefleriyle birebir entegre olan “kurumsal akademi” konseptini tanıtmak ve temelde eğitim ve gelişim faaliyetlerinin strateji ve kurumun dönüşüm hikayesiyle ne kadar bağlantılı olduğunu fark etmelerini sağlamaktır. Bu eğitimde alacakları vizyonla yaptıkları işin stratejik planlaması ve kurum içindeki paydaşlarla daha yapılandırılmış bir formatta ilişki kurmaları hedeflenmektedir.

Eğitime Kimler Katılmalı?

Eğitim departmanı çalışanları , İşveren markası ekipleri , eğitim konusunda bilgi einmek isteyen business partner ekipleri.

Eğitim Başlangıç Tarihi13.06.2024 14:00
Eğitim Bitiş Tarihi13.06.2024 17:00
DurumAçık
Oluşturulma Tarihi15.05.2024 14:44
Katılım Ücretli Mi?Evet
Katılımcı3.500,00 TL (%20 KDV hariçtir)
PERYÖN Üyesi2.800,00 TL (%20 KDV hariçtir)
EğitmenDemet Kurtoğlu Gencalp
Eğitmen Detayı

1973 yılında İstanbul’da doğmuştur. Lise öğrenimini Nişantaşı Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır. 1995 yılında İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat Bölümü’nden mezun olmuştur. 1995 yılında İktisat Bankası MT ( Management Trainee) programıyla Bankacılık hayatına başlayarak çeşitli Şubelerde Kurumsal Bankacılık Yönetmeni olarak çalışmıştır. 2001 yılında kariyerine Koçbank’ta devam etmiş ve 2007 yılında Yapı Kredi Bankası’nda Şube Müdürlüğü ve 2013 yılında 35 şubeden sorumlu Saha müdürlüğü görevlerinde bulunmuştur.

Kariyer hayatındaki gelişim, 20 yıllık Şube ve Saha tecrübesinden sonra 2015 yılında İnsan Kaynakları ekibine üst düzey yönetici olarak geçmesiyle devam etmiştir. Yapı Kredi Bankası İnsan Kaynakları bünyesinde 2015-2016 yıllarında İşe Alım ve İK Geliştirme Direktörü olarak görev yapmış, 2016-2022 yılları arasında ise, tüm eğitim ve yetenek yönetimi alanından sorumlu olarak Yapı Kredi Bankacılık Akademisi Direktörü görevini üstlenmiştir.

Kariyer hayatı boyunca birçok eğitim ve sertifika programına katılmıştır. Bunlardan birkaçından bahsetmek gerekirse ;
IMD – Organizational Learning in Action , 
Koç Üniversitesi Prosci Change Management Sertifikasyon programı ( Uluslararası Change Agent sertifikası alınmıştır)
Ashridge  Business School – Strategic Human Resources Program
Harvard Business School – Disruptive Strategy
Cornell University – Human Resources Management Program
MIT – Business Sustainability Strategy – Technology and Management

Kariyerine serbest danışman olarak devam eden Demet Kurtoğlu Gençalp, Nar Eğitim ve Danışmanlık firmasında NarEco - Sürdürülebilirlik alanında danışman olarak görev almaktadır.

Uzmanlık alanlarını finans, sürdürülebilirlik , değişim yönetimi, kültür ve değerler yönetimi, yetenek yönetimi sistemlerinin kurulması ve gelişim programları , tüm kurumsal eğitim programları, stratejik yönetim danışmanlığı olarak tanımlamaktadır.

Demet evli ve ikiz kız çocuğu annesidir. Hayatının merkezine her zaman “insan ve öğrenme” kavramlarını alarak daha sürdürülebilir bir dünya ve toplum için çalışmaktadır. 2009 yılından beri YGA ( Young Guru Academy ) hayal ortağı olarak aktif görev yaparak bilimin tüm çocuklara ulaşması için yeni fikir ve projeler hayata geçirmektedir.