Liderlik 4.0 & Gelişen Ekipler Yaratmak

Aşağıda Liderlik 4.0 & Gelişen Ekipler Yaratmak eğitimine ait bilgiler yer almaktadır.

Eğitim Detayı
 • Sanayi devriminden bugüne liderlik kavramları
 • Değişen ihtiyaçlar çerçevesinde liderlik 4.0
 • Güncel birey / çalışan beklentileri
 • Geleneksel liderlerin zorlukları
 • Gelişim, öğrenme ve liderlik
 • Gelişimi yavaşlatan / durduran düşünce kalıpları
 • Yıkıcı düşünme yöntemleri
 • Gelişim zihniyetiyle olumsuz kavramların yeniden şekillendirilmesi
 • Zeka kıtlaştıran vs Zeka coşturan liderler
 • Zeka coşturan liderliğin 5 faktörü
  • Zeka yönetimi
  • Ortam ve yaklaşım
  • Yön belirleme
  • Karar alma
  • İşlerin halledilmesi
 • Gelişim zihniyetiyle öğrenen çalışma kültürü oluşturmak
Diğer Bilgiler
#52
BölgePeryön Merkez
Eğitim AdıLiderlik 4.0 & Gelişen Ekipler Yaratmak
Eğitim TipiAçık Sınıf Eğitimler
LokasyonPERYÖN Akademi Dijital Eğitim Platformu
Eğitimin Amacı

Sanayi devrimiyle başlayan liderlik tanımları, sadece sanayi devrimlerinin evrimleşmesiyle değil, bireylerin çalışma hayatındaki ve genel olarak hayata bakış açılarındaki dönüşüme bağlı olarak güncelleniyor. Bugünü ve geleceği iyi okuyamayan liderler de geleneksel yaklaşımlarıyla kendilerini güncelleyemedikleri gibi, ekiplerini ve işlerinin gelişimini de güvence altına almakta zorlanıyor. Bu eğitimde günümüzün global liderlik yaklaşımlarını, ortaya çıkış amaçlarıyla birlikte sorgulayacağız. Liz Wiseman’ın bestseller olan “Multipliers” kitabı ve gelişim zihniyetinin ışığında ekiplerini geliştiren liderlerin özelliklerini ve yöntemlerini paylaşacağız. Bu sayede ekiplerinin gelişimini, dolayısıyla da işlerinin sonuçlarını güvence altına almak isteyen liderler de, bulundukları ortamda nasıl çekim gücü oluşturacaklarını keşfedecekler.

Eğitime Kimler Katılmalı?
Eğitim Başlangıç Tarihi23.06.2021 10:00
Eğitim Bitiş Tarihi24.06.2021 16:00
DurumAçık
Oluşturulma Tarihi20.04.2021 13:45
Katılım Ücretli Mi?Evet
Katılımcı1.100,00 TL (%18 KDV hariçtir)
PERYÖN Üyesi880,00 TL (%18 KDV hariçtir)
EğitmenCan ERER
Eğitmen Detayı

“25 yıllık çalışma hayatımın çok büyük bir kısmında, farklı kültürlere sahip çok uluslu şirketlerin çeşitli fonksiyonlarındaki yeniden yapılandırma süreçlerini yönettim. Ayrıca 40 yaşımdan sonra başlattığım sağlıklı ve sportif yaşam tarzım sayesinde, kendi fiziksel ve zihinsel değişim hikayemi yarattım. Bu deneyimlerim esnasında bireylerin sahip olduğu potansiyellerin, kendi zihinsel sınırlarının çok daha ötesinde olduğuna ve tüm zorluklarınıza rağmen, ilham verici insanların varlığı ve doğru metotlarla başarının herkes için mümkün olabileceğine tanık oldum”

 

Can Erer, Marmara Üniversitesi İngilizce İktisat Bölümü’nde lisans eğitiminden sonra aynı üniversitenin Yönetim & Organizasyon Bölümü’nde yüksek lisansını tamamladı. Indesit Company Ticari Pazarlama Departmanı’nda ülke çapındaki tüm yerel pazarlama faaliyetlerinin yönetimi ve bayilerin eğitimi projelerini geliştirdi ve uyguladı. Ariston Thermo Group’da Satış Müdürü olarak, beyaz eşya kanalındaki ilk satış yapılanmasını oluşturdu ve birkaç yıl içinde hedef pazarda liderliğe ulaştırdı.

Miele Ev Aletleri’nde Müşteri ve Tüketici Hizmetleri Müdürü olarak müşteri hizmetlerini 360 derece görünümüyle yeniden yapılandırdı. “Miele Servis Acenteliği” ile Türkiye beyaz eşya sektöründeki ve Miele dünyasındaki ilk hizmet iş ortaklığı modelini geliştirerek, müşterilerin yaşam ömrü sürecindeki tüm müşteri deneyiminin kontrol altına alınarak yönetimini sağladı. Samsung Electronics’in 2010 yılında Türkiye ofisini kurmasıyla birlikte, Müşteri Hizmetleri Direktörü olarak, müşteri hizmetlerinin distribütörlerden şirkete devri ve küresel standartlara erişimi için kanal, organizasyon ve hizmet geliştirme süreçlerini yönetti. Türkiye’nin en yüksek hacimli (10K/gün) müşteri hizmetleri operasyonlarından birini 4 yıl boyunca yöneten Erer, 2 yıl “en yüksek müşteri memnuniyeti” ödülünü (TMME) ve tüm Samsung ülkeleri içinde “en iyi çağrı merkezi” ödülünü kazandırdı.

Türkiye’nin oftalmoloji sektöründeki ilk biyoteknoloji şirketi olan VSY’de Yurt İçi Pazardan Sorumlu GMY olarak görev aldıktan sonra kendi şirketini kuran Erer, bir süredir Peryön bünyesinde Eğitmen olarak görev almaktadır. Atletizm Federasyonu 1.Kademe Antrenörü olan Erer koşu, yüzme, bisiklet ve triatlon sporlarını yapmakta ve son 7 yıldır Maraton (42km) yarışlarına katılmaktadır. Can Erer evli ve iki kız çocuğu babasıdır.